- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
26
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
9
Lewactwo vs Prawactwo - naiwny, ale sluszny przekaz Bartka Czukiewskiego (Bez Planu).
" Niektóre te wielbłądy jakieś takie jakby poranione trochę, ale to pewnie moje lewackie paranoje. Pod niektórymi względami jestem lewakiem, pod niektórymi prawakiem, bo to wszystko jest... te podziały są takie trochę zbyt proste, żeby powiedzieć: jestem lewakiem, jestem prawakiem. Ja na przykład jestem lewakiem, jeżeli chodzi o ochronę zwierząt, dbanie o ich dobrostan, ale już nie jestem lewakiem, jeżeli chodzi o przyjmowanie imigrantów ze świata bez jakiejkolwiek kontroli. A gospodarczo to jestem libkiem, ale mimo tego, że niewiele od państwa otrzymuję, no to rozumiem, że podatki muszą być, no bo jesteśmy już wszyscy jako państwo wspólnotą, korzystam z tych dróg i tak dalej, i tak dalej. Myślę, że te podziały: jestem lewakiem, jestem prawakiem, są uproszczone i skupiają się głównie na sprawach światopoglądowych. Nie dajmy się podzielić, dlatego że jesteśmy wszyscy o wiele bardziej skomplikowani i nie dajmy się podzielić na dwie grupy, które ze sobą walczą. Znaczy to już ma miejsce, głównie w internecie, ale jesteśmy bardziej skomplikowani niż to i po prostu poszczególne sprawy rozdzielajmy."
@JimMorrisonFCB
7
@Colon lewacy i prawacy to tam jeszcze ujdą. Najgoszrą grupą są madrycioki
0
@Colon Ale lewacy nie są za przyjmowaniem imigrantów bez żadnej kontroli, tylko liberałowie i korporacje. Lewacy i ich przeklęte związki zawodowe jako jedyne próbowały na zachodzie zatrzymywać przenoszenie fabryk i ściąganie ludzi za niższe pensje.
Prawica, lewica i liberalizm to na spektrum wierzchołki trójkąta, z tym że liberalizm rozpuszcza z czasem to z czym się łączy. Konserwatywny liberalizm czy socjalny liberalizm w końcu stają się po prostu liberalizmem