- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
9
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
10
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
4
Znacie taką wspaniałą grę,jak Rust?
Mało było mi tego brutalnego "Battlefield" , zechciało się mi zagrać w ten Rust.
Cała brutalność ludzkiej cywilizacji, masochizm, zgniecenie swego bliźniego, dobijanie zranionych, zabójstwa na każdym kroku. Cała prawda o ludzkiej egzystencji jest w tej"grze". A samymi brutalnymi i bezlitosnymi w tej grze są dzieci :D
Wykasowałem. Nigdzie więcej.
3
@AssisMoreira dzięki, zachęciłeś mnie tym co napisałeś
@Bolton @blakkudium
1
@AssisMoreira Weź zagraj dzieciak, na przykład w Rimworld. Jeden z najlepszych symulatorów zbrodni przeciw ludzkości.
Uwielbiam niewolnictwo i obdzieranie ludzi ze skóry, a następnie robienie z nich mebli.
1
@Bolton 70-ty , Panie Bolton. 70 -ty rocznik. Dzieciaku:D
Pan Bolton , Wy szanowny Pan, jesteście w innej grupie ludzkości. Szacunek Ci należy się. Ale ....mebli , to już trochę przesada. Trochę.
1
@AssisMoreira Dla mnie każdy jest dzieciakiem.