La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

9


Nie jestem zwolennikiem zakazywania

6

@Pedri16Future ja też ale jak patrze, na obecną młodzież to nie bedzie z nich pożytku.

11

@Pedri16Future a ja jestem. Jeśli robi to ktoś odpowiedzialny i w dobrej wierze. Tutaj bez dwóch zdań jest to dobra decyzja bo to co się dzisiaj dzieje w social mediach to masakra. Także im dłużej chronimy młode osoby przed tym co się tam dzieje, tym lepiej.

3

@Pedri16Future ja bym podwyższył to do 18 roku życia. Młode mózgi miały by dobry detoks od tego guNwa co im podsyłają media "społecznościowe", bo ze społecznością maja tyle wspólnego co Koalicja Obywatelska z obywatelami.

1

@Pedri16Future Też nie, ale patrząc na to co sie dzieje w SM to dobra decyzja. @Vegeta88 dobrze pisze.

8

@Vegeta88 Dorosłym też by się taki detoks przydał.

3

@Pedri16Future Lepiej coś zakazać, niż później skazywać młodych na konsekwencje wynikające z korzystania z tego. W Polsce wprowadziłbym zakaz do 15. roku życia, a potem decyzja mogłaby należeć do rodziców. Istnieją przecież zamienniki, takie jak WhatsApp czy Signal, więc młodzi naprawdę nie byliby cyfrowo wykluczeni. Wielu z nich mogłoby się też ogarnąć, bo dziś widzą jedynie wyidealizowany świat zza szklanego ekranu, przez co niektórzy stają się całkowicie niezdolni do koegzystowania w społeczeństwie.

0

@Criss18Barca ale dorosły sam odpowiada za siebie

1

@Pedri16Future Ale dziecko to kopia rodzica. Widzi, że rodzic uzależniony od portali społecznościowych to co taki dzieciak będzie robił?

0

@Criss18Barca no dobra, to papierosów, alkoholu też zakazać?

0

@Criss18Barca nie mówię ze nie, ale jednak dorośli odpowiadają sami za siebie a dzieci nie.

6

@Pedri16Future Alkohol i papierosy przecież jest zakazany dla nieletnich.

0

@Criss18Barca chodzi mi, żeby nie zakazywać dorosłym tego.

0

@Omoziu hahaha dobre decyzja blokować część internetu. Zacznij od siebie xD

0

@Pedri16Future Alko i papierosy tez bys udostępnił dzieciom?

0

@AlexDark00 jeśli ma to dać dobry przykład to chętnie zacznę.

0

@Omoziu Komunizm to straszna choroba, że też przetrwała do dzisiejszych czasów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: