La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

8

Niezła zgnilizna się zrobiła w obozie realu madryt. Nie dość, że murawa na Bernabeu gnije to jeszcze w cały zespół, sztab i dyrekcja tak samo. Pięknie się na to patrzy. Mit o ''wielkim'' realu madryt upada, sędziowie w końcu nie dają sobą pomiatać tylko traktują równo rządowych zawodników i nagle real już nie taki mocny. Wywieranie presji na sędziach nic nie daje. Wczoraj wzorowo Pan arbiter poprowadził mecz przez co real madryt sam się upokorzył, a Celta Vigo dołożyła dwie wisienki na tort z czego ta druga to też poezja. Szkoda tylko, że ten Swedberg nie położył się i głową nie popchnął tej piłki do bramki.

0

@Fog_W_1899 To może jeszcze pojawią się okrzyki "Florentino-Dimision!"

0

@FcPortoFan1999 a niech siedzi dalej w Realu, nie widzę problemu w tym

0

@Fog_W_1899 Czyli ch888wo ale stabilnie.

0

@FcPortoFan1999 tak jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?