La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

1

co to jest za bezmyślny pomysł żeby ekstraklasa grała w środku tygodnia o 17:30. Ile osób przyjdzie na taki mecz? Przecież mnóstwo ludzi pracuje do 17 albo i dłużej...

0

@Dankho94isback To jest zaległy mecz z ósmej kolejki.Plus te mecze to krajowy puchar.

0

@Dankho94isback a drugie mnóstwo wstaje bardzo wcześnie rano do pracy i dla nich to jest idealna pora. Nie dogodzisz wszystkim.

1

@Dankho94isback to puchar polski jest

0

@Gaucho @Dankho94isback

W dalszym ciągu 17ta w dużym mieście w Polsce to nie jest godzina na mecz w tygodniu roboczym.

Nawet jeżeli ktoś kończy wczesnie prace to musi jeszcze często ogarnąć dziecko z przedszkola / szkoły lub wrócić do domu żeby np wyjść z psem.


Mieszkam w Gdańsku i na prawdę wszyscy których znam pracują do późna - jestem z Olsztyna i tam faktycznie życie było spokojniejsze i wiele osób pracowało od 6-14 / 7-15.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?