- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
2
Wygasające umowy według Transfermarkt na pozycji SO w 2026 roku
Upamecano
Konate
Guehi
Garcia (Barcelona)
Senesi
Stones
Rudiger
Brałem tylko pod uwagę zawodników, których wartość rynkowa przekracza 15 mln euro. Oczywiście to jest ze strony Transfermarkt więc mogą być błędy.
0
@Criss18Barca ja bym sie zainteresowal guehim + do tego nico schlotterbeck oczywiscie sprzedaz sabotazysty z urugwaju i mozna leciec
0
@Criss18Barca Ciężko będzie Barcy cokolwiek ugrać na rynku bez pozbycia się zawodników z ogromnymi kontaktami ,którzy nie dają za wiele drużynie lub sa już wiekowi.
Marc Guehi wydaje się fajną opcją z tych wymienionych.
0
@Criss18Barca marzeniem była by sprzedasz Araujo inwestując w inne pozycje, i wzięcie dwóch darmowych stoperów. Guehi plus Upamecano/Konate/ schlotterbeck któremu też się chyba kończy kontrakt.
0
@VeB 1899 Według Transfermarktu ma on umowę do czerwca 2027.
3
@Criss18Barca
Upamecano - słabsza i głupsza wersja Araujo
Konate - bez formy od roku
Guehi - najlepszy z dostępnych na rynku obrońców, chciałbym
Eryczek - (。♡‿♡。)
Senesi - dobry transfer ale dla Celty Vigo...
Stones - jedną nogą po drugiej stronie rzeki
Rudiger - z frajerami nie gadamy
0
@Criss18Barca według Flashscore także 2027r także mój błąd. Ale dwójka z wymienionej trójki siadła by idealnie, tym bardziej że za darmo. Dało by to więcej możliwości do wzmocnień innych pozycji. Oczywiście o ile wrócimy w końcu do zasady 1:1 i nie będzie problemu z rejestracjami.