- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 588 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 588 Culés
0
I jeszcze jedno tutaj większość widzi w trenerze zbawcę a ja uważam, że Flick jest ograniczony. Słabo reaguję na to co dzieję się na boisku a do tego zapatrzony jest w niektórych piłkarzy i mamy co mamy. Przecież Kounde nie ma prawa w takiej formie grać...i to tyczy się też innych piłkarzy. Do tego nie wprowadza młodych, boi się ryzykować no chyba że wynik jest pozytywny lub po prostu nie ma kim grać.
0
@Klimach fan Flick to jeden mało elastyczny pomysł na zespół, jak nie wychodzi to przyjmuje się baty i dalej robi to samo. Za słaba kadra i gracze bez formy na takiego trenera. Za rok będzie powtórka tego samego i zmiana szkoleniowca, bo ile można walić głową w mur.
0
@Klimach fan po części się zgadzam ale trudno tez winić trenera który posiada piłkarza nie strzelającego gola z 10 metrów mając przed sobą tylko bramkarza oraz gościa który myśli tylko o tym jakby tu osłabić drużynę swoimi głupimi decyzjami w meczu z poważnym rywalem :d