- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
3
Dobra Panowie, katastrofa była ale patrzmy w przyszłość. Wrócił Raphinha, wraca Pedri. W ataku będzie napewno dużo lepiej to wyglądać z Brazylijczykiem. Pedri z De jongiem wygląda kompletnie inaczej do tego Fermin. Teraz zależy od tego co Haslnsi zrobi z obroną. Ale głowa do góry, w lidze jest punkt straty, a było pięć. W LM wygrywamy 3 następne spotkania i może jakimś cudem wejdziemy do top 8, a jak nie to ciśniemy w barażu. Mamy przed sobą mecz z Atleti, gdzie pewnie Pedri i Rapha zagrają od początku, możliwe, że to będzie pierwszy mecz od dłuższego czasu w naszym normalnym składzie. Niech chłopaki dochodzą do formy i może braki w obronie uda się zatrzeć świetna gra w środku pola i ataku. A na początku roku jest do wygrania ważny puchar i trzeba go obronić przed Madryciokami. Może szczęście w nieszczęściu jest takie, że jest dopiero listopad, a wiemy że prawie w każdym sezonie to co dzieje się aktualnie to na wiosnę ma bardzo małe znaczenie. A co do Araujo to chłop powinien zostać definitywnie odsunięty od tak ważnych meczów. Vamos i miłej nocy
0
@StevenGastonMartin99 z przodu może jakoś to będzie, natomiast z tyłu jest dramat i raczej nie widać szans na poprawe...
0
@Nieznajomy szansę są takie, że wystarczy dać Chriestensena na parę meczów i Erica na Po. Warto też próbować Gerarda na śo bo bardzo dobrze grał z Bilbao. Jeśli ja miałbym się wcielić w Hansiego to napewno spróbowałbym na dlużej pary Cubarsi Chriestensen i na Po Eric. Kounde może jeśli odpocznie z miesiąc i później powoli będzie dostawał szansę to się ogarnie. Swoją drogą też nie wiem, czy aktualnie Gerard nie jest lepszą opcją na lewą stronę niż Balde. Słaby jest w obronie Alejandro.
0
@StevenGastonMartin99 problem w tym że Christensena się nie da spróbować na dłużej bo za miesiąc wyleci z kontuzją. IMO oddanie Martineza to był olbrzymi błąd i widać to niestety bardzo dobrze w każdym meczu. Drugi błąd to przedłużenie Araujo