- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1748 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1748 Culés
9
Jeśli plan zawiera że mają się rozbroic to za 2 lata Putinem weźmie resztę.
6
@tbas Hehe, podpisać kapitulację z Rosją, która jakiekolwiek traktaty, ustawy i inne porozumienia ma głęboko w dupie i tak jak mówisz, za dwa a może więcej lat i tak przyjdzie po swoje?
Z drugiej strony dalej się opierać, walczyć w tej nierównej walce, tracić ludzi?
No trudna decyzja, szkoda, że to Putin dyktuje warunki.
1
@tbas @kuz Znane przysłowie mówi - umiesz liczyć? Licz na siebie oraz chcesz pokoju - szykuj się do wojny. Ja myślę, że nie tylko USA by nam w wojnie nie pomogło
0
@tbas Po Trumpie nic wielkiego się nie spodziewałem. Plan pisany na kolanie przez licealistę. Nie zdziwię się jak onuce ten plan też oleją i wracamy do początku pętli xd