- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 846 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
45
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
32 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
PatrychoO
5
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 846 Culés
0
czaje sie na sylwestra w Barcelonie a co za tym idzie mecz wyjazdowy z Espanyolem. Mial ktos kiedys do czynienia z kupieniem biletu na ich stadion? mozna spokojnie wejsc jakos "gosc" na glowne trybuny? Domyslam sie ze na trybune gosci moze byc ciezko ze wzgledu na ilosc miejsc :)
0
@barteq Na trybunę gości nie da się dostać. To są bilety zorganizowane dla grup kibicowskich, wszyscy wchodzą razem. Nie można kupić pojedynczego biletu w kasie czy przez internet ze względów bezpieczeństwa. Możesz usiąść jedynie z kibicami Espanyolu.
0
@Bocheno1 i te bilety sa w miare ok dostepne? i czy jest problem z takimi kibicami na trybunach gospodarzy?:)
1
@barteq no to ja ci powiem bo byłem na meczu z Espanyolem 2 czy 3 stycznia 2016 roku, kupiłem bilet w kasie stadionu przed meczem, nie była to trybuna gości, ale obejrzeć można.
1
@WiernyKibic111 o zesz w morde, nie dosc ze juz prawie nie ma biletow, to jeszcze znalezc 2 miejsca obok siebie to cud. to jeszcze ponizej 160 euro nie ma co marzyc :D