- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 646 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
17
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 646 Culés
1
Oglądam dokument o transferze figo. Mówił już stary że oddałby życie za barwy, identyfikował się z klubem. Ja poszedł za lepsze pieniądze do klubu do którego nigdy nie pownien isc. Czyli wychodzi na to, że pieniądze były dla niego wazniejsze, niż życie. Juz na samym początku bajki wciskał, że chciał zawsze grać w Barcelonie, a jednak wolał ligę włoska, tylko podpisał kontrakty z dwoma klubami dostał zakaz transferowy do Włoch na 2 lata i tylko dlatego Barcelona. Dziwny gość. Jescze wszystkim idzie zrozumieć, ale później biegał po biurach Barcelony żeby to anulowali. Więc skoro tak bylo, i jakby przyznał się nieoficjalnie do bledu o czym każdy wiedział to nie powinien przed derbami pier..... kocopalów, jak on to nie jest za Realem, do któego poszedł bo Pérez wykorzystal go jak Konia Trojanskiego, aby wygrać wybory i gdzie, ani Pérez, ani zawodnicy, ani kibice go nie szanowali. Po prostu grał, żeby zarobić i policzyć kasę i się przeliczył. Do dzisiaj na pewno nie może tego przeboleć, a robi się na Madriste
1
@Krzyniu Nikogo z własnym mózgiem ten paradokument wybielający figo nie powinien odwieść od zdania, że to zdracja perfidny.