La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1223 Culés

1

Dzisiaj bym wyróżnił kilku piłkarzy.
Fermin- strzela znowu gola, oprócz tego mało zrobił. Jednak z piłkarzy ofensywnych moim zdaniem najlepszy. Jego strzelecka forma imponuje mimo kontuzji. (król strzelców licząc wszystkie rozgrywki w Barcelonie)
Araujo-świetne wejście, dużo pomógł, lepiej krył Mbappe od każdego z obrońców. Nie rozumiem czemu nie zaczął dzisiaj od pierwszej minuty. Do niego nie mam pretensji dzisiaj
Szczęsny-Last but not least, chyba mamy najlepszą sytuację jeżeli chodzi o bramkarzy. Joan Garcia to jest topka, ale Wojtek jako 2 świetnie go zastępuje. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że wolę aby bronił Garcia, ale takimi meczami Wojtek pokazuje że też może powalczyć o skład. Nie wiem czy jest jakiś klub co ma 3 tak dobrych bramkarzy. (Ter Stegen wiadomo jak jest, ale jednak jako trzeci bramkarz to jest klasa)

0

@Pedri16Future
Czemu mało się mówi o zapierdzielającym po całym boisku de Jongu, któremu chyba jako jedynemu tak naprawdę zależało.

1

@norbi77 nie zauważyłem jego dobrej gry. Być może masz rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?