La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

2

Trzeba napisać swój statement po tym nieszczęsnym meczu.

Real nic nie grał, bo nie musiał. Z taką Barceloną wystarczy Mbappe i niemrawe zaangażowanie. U nas zaangażowania brak. To mnie najbardziej zdziwiło biorąc pod uwagę, że to El Classico. A że forma słaba to trzeba było to co najmniej wybiegać, wyszarpać, żeby myśleć o pozytywnym wyniku.

No cóż, Barcelona z cieniem Yamala i brakiem Raphinhi to jednak kompletnie inna ekipa niż w ubiegłym sezonie. Widać ile Brazylijczyk nam dawał, kiedy był zdrowy i w formie. Rashford dobrze pilnowany wnosi bardzo niewiele. Zmiennik to jest właściwa pozycja w drużynie dla niego, choć miałem cichą nadzieję, że walnie coś dystansu.

Chłopaki chyba czują, że maszyna straciła swoją siłę i sami nie wiedzą co z tym zrobić.
Ten mecz można było wygrać tylko atakiem, ale tam jest obecnie słabizna.
Cieszy dobry mecz Wojtka, przyda mu się dla pewności siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?