La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

0

Nawet nie wiem jak skomentować pecha naszego klubu. Nie dość że problemy z finansami przez które nie stać nas na zawodników klasy światowej, ale do tego jesteśmy przywyczajeni, to na dodatek dochodzą ciągłe kontuzje, co chwilę ktoś wypada, przed każdym meczem… Raphinha miał wrócić na real, dostajemy informację że nie dokończył treningu… kiedy to wszystko się skończy ?

0

@VeB 1899 Ale co nasze problemy finansowe mają wspólnego z pechem?

0

@MessiForeverTheBest pisałem to z perspektywy kibica, który by chciał żeby jego klub wrócił do normalnego funkcjonowania, a nie wiecznie dowiadywał się o problemach.

1

@MessiForeverTheBest pechowo zarządzają

1

@MessiForeverTheBest no trochę trzeba mieć pecha, że Cou, Dembele, Grizz, czy inny Umtiti okażą się plackami, a klub wydał na nich kupę siana w transferach / kontraktach lub tym i tym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?