La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2032 Culés

2

Nie ma zgody organizatora na wniesienie flagi "WOŁYŃ PAMIĘTAMY"

Kibice Legii deklarują, że bez niej nie pojawią się na stadionie

Legioniści prawdopodobnie nie wejdą.

https://www.facebook.com/share/p/19pRpEAngf/?mibextid=wwXIfr

1

@Criss18Barca Co tymczasem na to kibice Szachtara?

1

@Criss18Barca dlaczego ich nie wpuszczają? Prawda boli.

1

@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem

5

@Bykunn może nie mają nic wspólnego ale w czym problem wpuścić kibiców z tą flagą

1

@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.

0

@Bykunn to czemu Rosję zdyskwalifikowali a Izraela nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?