La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

1

Jak zawsze dzisiaj znowu było narzekanie na obronę.
Jednak nasza gra obronna to nie tylko Kounde Garcia Balde i Cubarsi.
Pressing całego zespołu w tym sezonie no jest tragiczny w stosunku do poprzedniego.
Asekuracja też jest na niskim poziomie.
Casado najniżej ustawiony pomocnik a kojarzycie go z jakiś akcji obronnych?
No właśnie.
Forma Kounde czy Cubarsiego to jedno a gra obronna to drugie.
Błędy indywidualne w tamtym sezonie były powszechne ale jako całość to wyglądało dobrze.

To samo tyczy się ataku,brak pressingu i b
odpowiedniego ustawienia się skutkuje brakiem kontroli i odbierania piłek wysoko po których strzelaliśmy mnóstwo goli rok temu.
To już Olympiakos więcej takich piłek odbieral i stwarzał sobie sytuację.
Już nie mówiąc o drugich piłkach których po prostu nie mamy przez fundamenty z zeszłego sezonu których dzisiaj nie ma.

Jest bardzo wiele do poprawy przez Flicka.


1

@Roobo
Wysoka linia obrony przy prawie zerowym pressingu w ataku, to samobójstwo. Bo nasza obrona przechwytywała piłki, które wybiegał atak i pomoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?