- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
3
Fritz bierze 1 seta z Djokovicem
Djokovic kreczuje
Taylor Fritz zatem na podium szlema 6 króli
Pytanie czy Serb jeszcze planuje cos grać w tym roku.
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10
0
@mekston Gdzieś już widziałem coś podobnego po tiebreaku 1 seta...
0
@mekston Prawdopodobnie turniej 250 w Atenach. Szczerze pisząc, to jestem trochę wkurzony na to co Djoko odwalił. Miał problemy z kontuzją w Szanghaju i przez to stracił olbrzymią szansę na tytuł. A pojechał grać w turnieju towarzyskim, żeby znowu narażać zdrowie. I po co? Dla kasy, której ma w opór?
0
@Barcanajlepszyteam jak widac nawet Serba kusi 1,5 mln za samo pojawienie sie
0
@mekston Ewentualnie umowy sponsorskie albo przyszłe kontrakty go skusiły. W Atenach może być ciekawy turniej, bo jak na 250 to mają być całkiem mocne nazwiska.
0
@Barcanajlepszyteam czyli na pewno w mastersie w Paryzu Serb nie gra?
0
@mekston Dzisiaj po meczu powiedział, że musi odpocząć i zająć się dolegliwości. Pewnie zagra w Atenach, bo to turniej przeniesiony z Belgradu i Djoko ma z nim powiązania. A Paryż i Turyn to trudno powiedzieć.