La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

3

Dla mnie FDJ Man of the Match. Z kolei najsłabiej Casado. Wiem że wraca po kontuzji ale dwie akcje w których brał udział na początku drugiej połowy to zdecydowanie za mało. Jakby go nie było. Kunde oprócz feralnej straty dobry mecz także nie tak źle. Pedri też miał dwie straty po których mogły być gole w pierwszej połowie. Mecz w deszczu i to ciężkim końcówka drugiej połowy już bez i zaczeliśmy ich cisnąć. Ogólnie pierwsza połowa do zapomnienia przez zawodników ale nie przez trenera. Nie możemy wychodzić z Casado na DMie bo wraca po kontuzji i poprostu nie ma formy ewidentnie.

3

@Azglahal Casado najsłabiej z pomocników, razem z Fernandezem. Frenkie najlepszy również według mnie. W obronie katastrofalny momentami Kounde.

0

@Azglahal Kounde dobry mecz? bardzo przeciętny by nie powiedzieć ,,słaby"

0

@Azglahal najsłabiej Kounde. Tykająca bomba. Wydaje mi, że za mocno się opakował mięśniami i stracił na motoryce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?