- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
44 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
1
Djokovic przegrywa w 2 setach z Monakijskim kwalifikantem Vacherotem, który rozgrywa turniej życia i przechodzi do finału turnieju ATP 1000 w Szanghaju.
Niesamowita historia, ale podejrzewam że Djoko zmagał się z poważniejszą kontuzją.
Co nie zmienia faktu, że Vacherot gra świetny tenis przez cały turniej.
1
@BHAFCB Djokovic ściemniał kontuzję przecież. Tak tutaj niektórzy twierdzą ;)
0
@Barcanajlepszyteam W sumie to kim jest jego rywal który go pokonał?
0
@FcPortoFan1999 Potężnym kwalifikantem, dlatego Djoko od początku meczu udawał kontuzję, bo się wystraszył, tak utytułowanego rywala. Tylko kurde coś za mocno mu weszło to udawanie i odpadł z turnieju.
0
@Barcanajlepszyteam Czyli On celowo to przegrał..żeby moją predykcję szlak trafił..