La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

2

Sory, ale jeżeli Flick uważa, że nasze problemy są związane tylko i wyłącznie z pozycją nr 9 to ja bym nie był zaskoczony kiedy w czerwcu będziemy szukać nowego trenera.

0

@JoeBlack co ten Flick może wiedzieć, prawda?

0

@JoeBlack Dobrze mówisz . Problemem nie jest atak tylko środek pola w ostatnich meczach i najważniejsze pseudo obrona która jest dziurawa jak szwajcarski ser to nawet ekipy z b klasy mogły by ją zaskoczyć długą piłką to jest dramat . W zeszłym sezonie było podobnie ale byliśmy w stanie zawsze strzelić chodziarz jednego gola więcej niż straciliśmy co skutkowało wygranymi, a w tym roku niestety kontuzje , kondycja i forma niestety , i od razu widać jak beznadziejnie wyglądamy w obronie bo nie ma tego czym zatuszować jak w poprzednim sezonie (bramkami).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?