La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

0

Szukamy trzech zawodników na lato, LO LŚO i napastnika. Byłoby świetnie załatwić jednego z obrońców w zimie tj. albo transfer/wypożyczenie z opcją wykupu, albo podpisanie kontraktu na lipiec albo wykup na lipiec, żeby ci zapracowani krawaciarze mieli pełne 3 miesiące na znalezienie wynegocjowanie i zebranie hajsu sprzedażami na top napastnika, aby im nic innego snu spowiek nie spędzało;) skuteczna taktyka rodem z managera, od grudnia do kwietnia załatać jakąś mniejszą lukę na przyszły sezon. To nie tylko manager bo umie tak robić perez, swego czasu robiło to juve, Chelsea też tak robi
Dla takiego pereza okienko negocjacyjne trwa czasem od listopada do czerwca, rządziej w trakcie okna

0

@jakub1906 zadanie numer 1. Sprzedać Olmo. Tylko kto go kupi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?