- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 898 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
10
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
47 odpowiedzi
jacobFCB
1
Podzielcie się śmiesznymi zdjęciami, memami, czy czymkolwiek co ostatnio Was rozbawiło. :)
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 898 Culés
1
Wszystkim piszącym, żeby spojrzeć jak PSG zaczynało poprzedni sezon, polecam sprawdzić np. xg jakie generowali w tamtych spotkaniach - to głównie był u nich problem skuteczności.
1
@MessiForeverTheBest nie wytłumaczysz, ja w październiku rok temu pisałem że oni zdobędą lm. Bardzo szeroka kadra, no i najlepiej presujacy zespół jaki widziałem.
Mamy swoje bolączki w kadrze lewa obrona to nie poziom lm, bramkarz też, dlatego bardzo brakowało wczoraj Garci, Wojtek to nie ta liga on nic więcej nie zrobi.
Ale Flick wczoraj powinien cofnąć zespół skoro sił już nie mieli. Gol znowu bo nasza obrona na środku boiska.
0
@tbas Tak naprawdę najgorzej to oni wyglądali z Aston Villą chyba jeśli chodzi o obraz gry i postawa Gigiego ich uratowała.
0
@MessiForeverTheBest bo Aston Villa zagrała bardzo fizycznie, mieli świetny pressing. Z takim psg trzeba biegać, my to robiliśmy do 30 minuty i pisałem że wygra ten kto wytrzyma intensywnością. Niestety, szkoda że Flick widząc że pomoc umarła nie cofnął ich jednak trochę.