- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Laminedependencia
45
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
32 odpowiedzi
PatrychoO
0
Jakich popularnych i powszechnie lubianych zespołów muzycznych lub solistów nie możecie... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
10
Ludzie, przecież przez 30 minut to Enrique zapadł się pod ziemie, bo PSG to nie miało nic do powiedzenia. Barcelona padła pod koniec połowy, PSG miało swoje 10 minut w meczu, ponieważ obecny zdobywca LM z "najlepszym" rozgrywającym na świecie nie może sobie pozwolić na taką grę. Mają bardzo szybkich napastników i najlepszego lewego obrońce na świecie, więc na tym skorzystali. Tutaj decyduje już jakość indywidualna.
Nie da się takich zawodników jak Barcola, Mbappe, Dembele czy Vinicius wyeliminować na cały mecz. Będą mieli swoje szanse. My mieliśmy również swoje szanse, i jeśli by było 3:0 w 30 minucie to PSG też nie powinno narzekać. Ja jestem mega zadowolony, zwłaszcza, że bez Raphinhi i Balde oraz z dzieciakami na środku obrony.
0
@insp1re ta 15:0. Obiektywny to ty nie jesteś.