La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

2

Ah ten niedobry Flick, Robercika polaka rodaka dał na ławkę, znawcy z La Rambli lepiej się znają od niemca plus widzą obu na treningach dzień w dzień xdd

0

@TR3YWAY kolego grabisz sobie tutaj oj grabisz. Już dajmy spokój z tym kto gra od początku. Ferran zagra więcej minut ale to nie oznacza, że zagra ogólnie lepszy mecz. Lewy cos czuję, że wejdzie na zmęczonego rywala i wpakuję bramkę bez problemu.

0

@MirusAmisz No tak, propsuję decyzje trenera a jak zwykle fanboye polaka się rzucają, nic nowego.

1

@TR3YWAY Ale sam nie masz pojęcia co myśli Flick xD. Już się wypowiedział, że będzie w tym meczu potrzebować zarówno Ferrana jak i Lewego i nie ma znaczenia kto wychodzi jako pierwszy. Ferran spróbuję swoich sił na początku a jak nic to nie da to Lewy przejmie pałeczkę w drugiej połowie.

0

@MirusAmisz No to tym bardziej nie rozumiem oburzenia tu niektórych, że Polak zaczyna na ławce xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?