- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1441 Culés
Gorące dyskusje
beter2
3
nie żeńcie się albo jak już jesteście zakochani po uszy, to ta jedyna itp. to mimo wszystko... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Verore
2
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
21 odpowiedzi
MirusAmisz
8
Dokąd zmierza ówczesna motoryzacja? Wiadomo są różne gusta ale wizualnie przecież to wygląda... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1441 Culés
1
Ten faul gilera to nie podchodzi pod rochę?
5
@SeWo77 przy realu to cieszmy się, że karnego gwizdneli xd
0
@SeWo77 podchodzi gdyby był za polem karnym. Nie ma podwójnego karania plus jednak dotknął najpierw piłkę. To są dwa jedyne powody o braku czerwonej.
3
@VegetaPolska nie ma podwójnego karania? Czy jesteś tego pewien ?
0
@Xxxbarca4ever no właśnie w niektórych przypadkach jest jak czerwona Huisena i karny.
2
@VegetaPolska nie ma już czegoś takiego jak brak podwójnej kary .
0
@VegetaPolska Nie powinien w ogole nogi tak wysoko podnosić
0
@VegetaPolska tak tak biedny real zawsze im wiatr w oczy i sędziowie przeciwko
0
@VegetaPolska nie ma podwójnego karania? A co w sytuacji jak wjeżdżasz w typa na wysokości kolana? A tutaj turecki magik korkami wali w twarz przeciwnika. Dla mnie to czerwona