La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Ona jest taka piękna ta drużyna ponętna, kusi mnie i czaruje-ciągle dekoncentruje! tak mówię o Futbol Club Porto.

1

@FcPortoFan1999 Już 3:0

1

@Marusek Lekko łatwo oraz przyjemnie.Troszkę szkoda bramkarza rywali bo jednak Polak-Cezary Miszta.

0

@FcPortoFan1999 i jeszcze Ruudi juz z przełamaniem

Bawi się ten Norweg

0

@mekston Zawsze można te przełamanie oddać xd

0

@FcPortoFan1999 nie z Opelka

0

@mekston W sumie z Opelką to na tiebreaki się przegrywa.

0

@FcPortoFan1999 Opelka łamać nie łamie

Na razie Ruudi ma 1-0

0

@mekston W zasadzie nie musi łamać w tym meczu zupełnie.Tiebreak i supertiebreak są zupełnie wystarczające.

0

@FcPortoFan1999 Ruudi chce dobrze rozpoczac dla Europy

0

@mekston W sensie dla Garfielda bo Europa kładzie nacisk głównie na Carlosa.

0

@FcPortoFan1999 i Ruudi pewny start

0

@mekston Dobre i to..

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj w nocy debel z Rune gra

0

@mekston Oni to tak niezbyt się lubią więc śmierdzi porażką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?