- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
2
Koniec końców jedno jest pewne, sterują nami korporacje nastawione na wyzysk. Pisałem wiadomość do @Kessie że kupię se Grześka i w reklamach wyświetlił się wafelek Grzesiek.
Kiedyś Jowita napisała, że chce ciepłe lody zjeść i takie reklamy zaraz były potem na telefonie moim. Jesteśmy sterowani przez wielkie korporacje, musimy się od tego oddzielać ale jak ukryć przed nimi, że 26.08.2025 wpisałem w internecie rzeczy których nie powinienem wpisać? Niemożliwe oni wiedzą o nas wszystko już.
Tylko gotówka to podstawa teraz, nie możecie płacić kartą, ale też jak rozmawiacie między sobą to telefony chowajcie 20m od siebie, oni mają podsłuchy wszędzie. Najlepiej rozmawiajcie nago, po podsłuch moze być w ubraniach również
1
@Luciano99 ja kiedyś pisałem z pewną osobą na discordzie na priv o wilkach. NA PRIV. Wchodzę 5 minut później na YT a tam pierwszy proponowany film od Magia Natury - Wilki i wścieklizna :l