La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1866 Culés

6

Jeździec bez głowy do tego szklany. Sezon w wykonaniu naszej obrony szykuje się fatalny. Nie masz lewonożnego rozgrywajacego środkowego obrońcy. Zostajesz z młodym Cubarsim co jest jeszcze młody i ma prawo popełniać błędy. Christensen to samo szklana. Araujo nie pasujący do naszego grania bez potrafienia podania długiej piłki. Noi Eric, który czuje sie zdecydowanie lepiej jako zmiennik Kounde. Nie spodziewam się wiele w tym sezonie. Obroną zdobywasz lige mistrzów i trofea a to u nas bedzie pięta achillesowa.

0

@DAM1ANOo Żeby chociaż następny zapowiadał się dużo lepiej, a na to się nie zanosi. Aby się wszystko zgadzało trzeba by kupić LS ŚO i dziewiątkę, a wątpię czy klub będzie w stanie dokonać takiego wysiłku. Musiałaby nastąpić bardzo duża sprzedaż, tyle że oprócz jednego z pomocników nie mamy kogo wystawić na rynek transferowy.

1

@DAM1ANOo Moze i jezdziec bez głowy ale za to ustawic się na boisku tez nie umie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?