La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

0

Co tu się dziwić. Barcelona jest słabsza kadrowo niż w ubiegłym sezonie prócz Garcii który jest świetny . Brak Martineza jest aż zbyt widoczny, a Rashford póki co nie jest wzmocnieniem składu, no i Rapha nie daje za dużo na tej nowej pozycji.

Myślę że może tak wyglądać sezon, że coś tam grają ale brakuje tego czegoś, no i jeszcze to jest już ewidentnie ostatni sezon Lewego, a takiego napastnika będzie bardzo trudno zastąpić w klubie.

0

@Karol145 Może jakiegoś diamenta ogarną z La Masia

1

@Karol145 Barcelona jest za mało intensywna w grze, przegrywa pozycje, nie naciska, gra wolno piłką, nie pokazuje się na pozycjach w ataku, popełnia błędy techniczne i przez to problemy. Moim zdaniem to kwestia bardziej tego że zawodnicy są daleko od formy z zeszłego sezonu niż problemów kadrowych, zobaczymy kiedy intensywność wróci, obu już niedługo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?