- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1078 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
MirusAmisz
19
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
FcPortoFan1999
0
Przepiękny dropshot.Szkoda że tak mało go używa dzisiaj.
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1078 Culés
1
Trochę szanuję, że premier nie wymiękł albo nie przestraszył się prezesa:
3
@Kgorecki2500 Bo Mentzen taki straszny, żeby ludzie bali się z nim dyskutować? Petru pokazał, że Sławka można zaorać i to nawet przy jego publiczności.
0
@BillyButcher Sikorski, Budka jakoś finalnie nie podjęli rękawicy, Czarnek też dostał zakaz od prezesa. I to "bać się" odnosiło się właśnie do Kaczyńskiego xD
1
@Kgorecki2500 Z tego co kojarzę, to chyba odwołali spotkanie, bo Braun coś wtedy odwalił, ale mogę się mylić. Co do prezesa, to nie da się ukryć, że jest uprzedzony do konfederacji, więc może faktycznie jest w nim jakiś strach.