La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

2

Franco Mastantuono oficjalnie dziś został piłkarzem Realu Madryt po ukończeniu 18 roku życia. No ciekawe. Podobno największa argentyńska perełka od czasów Messiego.

1

@Cukson Echeverri jest jeszcze. Na równi są.

0

@Cukson Oni tam mają niezły mental, chłop ma teraz 18stkę a już cały wytatuowany ;)

2

@Sysia11 Jak ten Echeverri przez pół sezonu ledwo 60 minut zagrał w beznadziejnym City na tamten moment

0

Nie no ten Franco ma już za sobą debiut w Repce. Echeverii jeszcze nie, a starszy więc chyba jest trochę lepszy, ale no wyjdzie w praniu :D

0

@Filipem Racja :D

1

@partymaker To wina Pepa on powinien od razu iść na wypożyczenie. Nie grał bo był lichej postury.
@Lionel_Messi10 nawet pisał,że przez pół roku Claudio dostał za zadanie zbudować bardziej umięśnioną sylwetkę bo był bardzo szczupły. Teraz idzie do Romy/Girony podobno jeszcze Leverkusen jest chętne. To wypożyczenie oczywiście.

Echeveri ma znakomitą technikę i jest bardzo zwinny jego wadą była słaba postura. Zresztą gracze City wypowiadali się o nim,że ma ogromny potencjał.

Mastantuono jest dużo silniejszy fizycznie i dobrze zbudowany.

1

@Cukson Echeveri jeszcze nie miał debiutu,ale był powołany. Teraz przybrał masy mięśniowej i jak będzie grał dobrze to debiut szybko będzie.
Technicznie jest lepszy i bardziej zwinniejszy.

Mastantuono to profil podobny do Zidana. Bynajmniej skauci Realu i Argentyny tak się wypowiadali.

0

@Sysia11 To sam jest sobie winny. Wiedział pół roku wcześniej do jakiej ligi trafi i kiedy. Mógł przygotować swoje ciało do tego.

1

@partymaker Ja pisalam,ze dla Claudio to za wcześnie na Europę. Julian,Lautaro czy Enzo zostawali jeszcze na pół roku czy rok,aby się przygotować.

Franco jest dobrej postury,ale różnie to bywa. Przeskok jest duży ja wolałam,aby zostaw w River na pół roku,albo jeszcze jeden sezon.
Ewentualnie wypożyczenie gdzieś.

0

@Sysia11 bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: