La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

konto usunięte

2

Wisła wygrywa po pierwszej połowie 3-1 @FcPortoFan1999

0

@Hshdhrhdh Zasłużenie w 100 procentach.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 zasłużenie w 150procentach

0

@Hshdhrhdh To jest ten sezon. Ekstraklasa w strachu.

konto usunięte

1

@Bolton no zobaczymy jak długo utrzymają taką formę

0

@Hshdhrhdh Czyli nawet i w 250 procentach.Swoją drogą jako kibic Realu komu Będziesz kibicował w Pucharze Gampera?

0

@Hshdhrhdh Ty jesteś kibicem Realu?:)

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 szczerze obie te drużyny w tym meczu są mi obojętne wolę se pogladac ekstraklase Legie z GKS Katowice

0

@Hshdhrhdh Nie no, tu wybór na dzisiejszy wieczór jest oczywisty.
Oby Legia znowu nie zrobiła głupiej straty punktów, trzeba dbać o każdy mecz ligowy, żeby znowu liga nie uciekła

konto usunięte

0

@JanZagloba tak jestem kibicem Realu :) i mam nadzieje ze Legia dzisiaj nie zawiedzie

0

@Hshdhrhdh Słuszny pomysł.Jednakże myślałem że konkurencję oglądać Będziesz.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 nie no raczej nie interesuje mnie też mecz jakoś bardzo

0

@Hshdhrhdh Nie wiedziałem, trochę mnie to zaskoczyło. Spoko, każdy może kibicować komu chce:)
Tylko wyobrażam sobie, że musisz mieć tu ciężko będąc za Realem i Legią, jak Ty się uchowałeś?:D

0

@Hshdhrhdh Ale ogólnie Barcelonę Będziesz śledził?

konto usunięte

0

@JanZagloba no nie ciężko ? :D nikt tu do mnie problemu nie ma i chyba la ramblia mnie polubiła xd

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 jak Będzie barca na eleven to pewnie tak ale wszystkie raczej nie

0

@Hshdhrhdh Nie masz Canal+ ?

0

@Hshdhrhdh Stary ja też Cię lubię. Masz pozytywną aurę, nie napinasz się chyba za bardzo, przynajmniej nie kojarzę:D Raz tam jakiś ban wszedł, ale któż nie pobłądził?:)

konto usunięte

0

@JanZagloba nie no moim zdaniem sir nie napinam bo nawet nie mam powodu :D a ban był za to bo napisałem o kessim jak miał bana

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 miałem Canał+ ale mi zabrali xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?