La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

3

Trener Zvezdy jak ogląda tego Lecha to sie zastanawia czy jest sens zabierać pierwszą drużynę do Poznania czy może zagrać 17 latkami...

4

@Lucyffffer1922 To jak to z tym Lechem w końcu jest.Tydzień temu Pisałeś mi że forma zwyżkuje a obecnie Serbowie mogą wygrać juniorami xd

3

@Lucyffffer1922 lech lepiej zagra w środe bo inna motywacja itd

3

@FcPortoFan1999 forma zwyżkuje to widać gołym okiem między pierwszym meczem w sezonie a tym. Ciężary z nóg po obozie schodzą pomału ale Zvezda to nie jest Legia czy Górnik. No i podróż do Islandi tez swoje robi. Zobaczymy jak to wyjdzie w środę.

1

@Lucyffffer1922 Bo z takim graniem to w środę będzie kłopot.

2

@KRISU77 z pewnością tak ale tam sama motywacja to za mało. Zeby liczyc na awans to trzeba wygrać przynajmniej 2 bramkami w Poznaniu. A jak widze jak oni grają to sie boje czy bedzie chociaż remis

1

@FcPortoFan1999 szczególnie srodek pola. Od początku sezonu w meczu po 5 strat w srodku pola to jest kryminał

1

@Lucyffffer1922 Ouma potrzebny na już w II połowie ;)

1

@FcPortoFan1999 na szczescie wchodzi Ali i Palma a nie Ouma i Fiabema wiec jest progres w myśli trenera :)

0

@Lucyffffer1922 Ali w zeszłym sezonie robił różnice w tych kluczowych momentach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?