La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

1

Czesław Michniewicz jak widać nie kłamał odnośnie prowadzenia 2:0.

0

@FcPortoFan1999 niebepieczny wynik :D

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 2-0 niebezpieczny wynik

0

@Lucyffffer1922 @Hshdhrhdh Należy współczuć prowadzącym takim wynikiem.Podwójnie boli wtedy porażka.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 zawodnicy powinni odrazu po 2-0 iść po 3-0 bo 2-0 jest niebezpiecznym wynikiem

0

@Hshdhrhdh Ewentualnie kibice zadymić stadion na 10/15 minut xd

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 to też jest jakiś plan XD

0

@Hshdhrhdh Tzw. timeout od kibiców.W tej lidze często używany.

1

@FcPortoFan1999 nie współczuję. Współczuję sobie że dostałem po dupie w 1 połowie :)

0

@Lucyffffer1922 Taka porażka jest najgorsza bo mieć zwycięstwo i je w tym samym meczu stracić boli bardzo..

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 I skuteczny XD

0

@Hshdhrhdh Zwłaszcza kiedy z prowadzenia 2-0 robi się 2-1 aby troszkę ostudzić goniących z rytmu.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 kibice po to są żeby pomagać swojej drużynie i to robią i to skutecznie

1

@FcPortoFan1999 ja nie straciłem :) raz że Lech wygrał a 2 że widziałem jak grałem i postawiłem sobie stóweczka na wygraną Lecha i 1400 wyciągnięte

0

@Lucyffffer1922 Bo pod koniec 1 połowy myślałem że te marnowane okazje ich po prostu dobiją. @Hshdhrhdh To akurat może i dla postronnych kibiców irytujące ale dla gospodarzy to pomocne bo trener ma czas aby poustawiać zawodników.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 oj no jest to irytujące ale kibice dobrze robią taktycznie

0

@Hshdhrhdh Dlatego nie dziwią mnie takie przerwy na zadymę.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 dymy dymy po co oglądać jakieś fame mma jak ma się tu do oglądania ekstraklase

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?