La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 822 Culés

0

Ishaaak i Lech wychodzi na prowadzenie 4:2! karny pomszczony.Takich okazji to On nie marnuje.

1

@FcPortoFan1999 a gdzie przepraszam myliłem sie? :)

1

@Lucyffffer1922 Przepraszam i wychodzi na to że się pomyliłem.Nie pierwszy i nie ostatni raz.

0

@FcPortoFan1999 o proszę. Szanuje że umiesz przyznać sie do błędu i przeprosić :) to cecha wielkich ludzi

0

@Lucyffffer1922 Mówiąc szczerze to myślałem po tym 2-0 że Lechia ma ten mecz w garści i Lech będzie dogorywał jak z Cracovią.Nie wiem co się stało w szatni ale zmiana o 180 stopni i Kolejorz nie podłamał się jak zawsze za Fredriksena tylko walczył jak nigdy przy takim wyniku.

0

@FcPortoFan1999 nie zgodzę się. Lech w 1 połowie zmarnował duzo szans i grali nieźle. Pech i bledy indywidualne zawaliły wynik

0

@Lucyffffer1922 Gurgul chyba na kolejnym meczu Ekstraklasy przegrzeje już co najwyżej ławkę i Ouma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?