La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

4

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy o Rashfordzie. Przecież to wypożyczenie. Jak sie sprawdzi to wykupujemy a jak nie to sie żegnamy i tyle. Sytuacja win-win. Małym kosztem a przy Flicku może cos bedzie grać. Co wiecej sam Flick go chciał więc po co tu dyskutować. Szef chce i szef dostał. Jak można mu nie ufać :)

0

@Lucyffffer1922 no nie do końca , jak a e nie sprawdzi to nie mamy lewego skrzydła przez cały sezon xD

0

@ShawnC szef chciał i szef ma. Dla mnie to trener decyduje kim chce grać.

I od kiedy my juz nie mamy lewego skrzydła? Ostatnim ktory tam robił robotę był Neymar wiec damy radę

0

@Lucyffffer1922 ja to poczekam jeszcze bo kto wie czy nasze szwagry nie załatwiły obowiązkowego wykupu za 70 baniek :)

0

@Kinginiesta nie no wtedy to od razu sam go odwiozę na lotnisko. Te 35 milionów to jest cena maksymalna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?