La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

0

Laporta i Deco ponoszą same katastrofy Nico , powrót na stadion itp. Lapcio chciał otworzyć stadion i kupić jakąś mega gwiazdę (czyt. Nico) i nic z tego i zamiast ratować się Rashfordem który na pewno odpali i dla nas im wcześniej tym lepiej jak trafi pod ręce Flicka to dalej jakieś pragnienia Dusza który na 100 zostanie ale odejdzie do Bayernu a nam przyjdzie podziwiać transfery takie jak połamany szwed albo no name z Brazylii a inni nie próżnują i się fajnie wzmacniają. 3 miejsce w La lidze może będzie bo wątpię że Yamal , Rapfinia i inni wytrzymają kolejny sezon bez kontuzji

0

@gracianho7 nie mamy kasy!!! Lapcio robi co może, to jest już nudne.
Spójrz gdzie jest klub, a gdzie był dwa lata temu.
A błędy? Każdy je popełnia, szczególnie na takim stanowisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?