La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

4

Za rok o tej porze będzie już po ćwierćfinałach mistrzostw świata, wiele już będzie wiadomo.

1

@Popitek12 Masz jakieś info kto może być w tych ćwierćfinałach i dlaczego nie Polska?

2

@FcPortoFan1999 wiem że będzie reprezentacja na P. Oby nie było tej na A, ale różnie może być.

1

@Popitek12 TV już uszykowany? @mekston

4

@Popitek12 Afganistanu nie będzie

1

@Popitek12 Anglia musi być Popitek! reprezentacja na P...Peru-Pogchamp.

1

@Popitek12 zależy czy znowu ustawią mundial jak w 2022?

0

@Popitek12 Tomahawk z Rijadu powinien zajść wyżej niż 1/4 przy wsparciu PSG i reszty.
@FcPortoFan1999 Na mundial jadą tylko poważne repry jak Jordania, Uzbekistan, Nowa Zelandia. Niedługo dojdą Wyspy Zielonego Przylądka, jakieś giganty z concafu. Gdzie tu miejsce dla Polski?

1

@Popitek12
Czyli jednak Panama zaskoczy

1

@Adran360 Nie było miejsca dla Polski...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?