La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 995 Culés

0

Dzisiaj przejeżdżając obok szpitala w drodze do pracy czułem się jakbym był na wakacjach w meksyku albo kolumbii, grupka 15 muchachos sie buja z krzywym spojrzeniem dalej dwoch cisnie rowerkiem. Egzotycznie sie robi, albo juz sie dawno zrobiło i nie zwracałem uwagi

0

@lajcior A to oni są na wakacjach

3

@lajcior Największe zakłady pracy ściągają ludzi z Ameryki południowej. Turek/Koło małe miasta,a większość zakładów to pracują emigranci. Żyją w hotelach albo koło zakładu.

0

@Getas jakoś nie darzę ich zbytnio sympatią i odczuwałbym delikatny niepokój przechodząc oboch nich późnym wieczorem, no chyba ze bym widział w tej grupie Rosha - najlepszy kebabiarz w okolicy, z nim to na pione

0

@Getas tak samo sadownicy. Mój kumpel do sadu ściąga od ładnych paru lat ludzi z Nepalu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: