- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
3
Carlos wygrywa z Norrie i melduje się w półfinale Wimbledonu gdzie zagra z Firtzem.
2:6, 3:6, 3:6
Vamooos Carlosik!❤️
@agaFCB @mekston @Barca_Big_Moment
1
@Lionel_Messi10 Łatwiej niż się spodziewałem, ale przynajmniej kupon siadł:)
1
@Barca_Big_Moment Elegancko i gratki ;-)
A mi to Kaczka zepsuł kupon bo dalem ze pewnie wygra z Firtzem xDD
1
@Barca_Big_Moment po kursie 1,03?
Tutaj Carlitos to byl pewniak
1
@Lionel_Messi10 Odważnie poleciałeś, ale na trawie niespodzianki się często zdarzają.
Jutro Novak gra na pushera, więc możliwe kompilacje.
Sinner na Sheltona wygrał w zeszłym roku 3-0 ale pod dachem. W tym roku będzie inny mecz bo pogoda jest inna
@mekston Na betclic superkurs 1.6 Carlos 3-0
1
@Barca_Big_Moment Ja ogólnie lubię ryzykować, a nóż widelec moze wejdzie ;D
Jutro ciekawe mecze są, ciekawe co tam wyjdzie ;D
1
@Lionel_Messi10 Też często robię ryzyk fizyk, ale to pojedyncze kursy.
Jak serie puszczam to zwykle pewniaczki ;)
Sinner Shelton myślę, że można zaryzykować 3,5+
Djoko na Włocha może też seta stracić bo nie lubi grać na defensorów
1
@Barca_Big_Moment No i elegancko bo ryzykować trzeba ;D
Tez mysle cos podobnego puścić, akurat po wypłacie będę więc same plusy;P
1
@Barca_Big_Moment na 3-0 to moze
Bo na wygrana to na pewno byl super niski
1
@Barca_Big_Moment @Lionel_Messi10 ciekawe ile bedzie +3,5 Fritz - Alcaraz - jak dobry to mozna pomyslec - chyba ze Carlitos odpalilby tryb bestia
2
@mekston 4 sety wyczuwam u Carlosa ze będą, tam będzie bitka Byku gruba ;-)
1
@Lionel_Messi10 i trzeba wziac pod uwage lagi Carlitosa
0
@mekston Dokładnie, najważniejsze tez ze Carlos z takimi rywalami lubi wracać;-)
1
@mekston Chyba 1.05 było, a live nawet 1.01
Ale na AC zawsze są małe kursy.
Fritz pierwszy półfinał na trawie w Londynie, ale dla mnie jest dużo lepszy niż Med na trawie.
Będzie na żyletki chyba, że serio coś mu z tą nogą dolega to wtedy Carlitos go zabiega.
Stawiam na tie-break w pierwszym secie i kto weźmie ten przegra drugiego.
A łącznie min dwa tie-breaki bo oboje dobrze serwują.