La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

4

Ferrari miało być top, sam Leclerc tak mówi, a jest gorzej niż tydzień temu xDDDDDD

0

@Eklerek te różnice też bardzo małe były na koniec

Hamilton chyba cos w 3 sektorze popsul bo po 2 mial swietny czas

1

@mekston Leclerc cale kwalifikacje bez tempa, byli na 1/2 w q2, bo jako jedyni pod koniec q2 wyjechali na świeżych oponach

2

@Eklerek czyli po staremu w Ferrari

2

@Eklerek tak, ten czas na koniec q2 mial troche z oszustwa bo jak piszesz tam inni byli na używkach ale potem pierwsze kolka w q3 pokazaly ze nie jest zle - Hamilton byl blisko

1

@mekston W wyścigu powinno byc ciekawie, wszyscy mają podobne tempo

0

@Eklerek zobaczymy, pytanie czy Mclareny jednak znowu nie odjadą

Na takim torze nie wiem czy Max jest w stanie utrzymac Mclareny za sobą

On wygrał na Suzuce i Imoli gdzie wyprzedzac jest trudno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?