- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 697 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
24
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 697 Culés
2
Rashford który był wypychany z United w zeszłym sezonie, a później grał w Aston Villi i leczył urazy rozegrał w PL 25 meczów strzelił w nich 6 goli i zaliczył 4 asysty.
Nico rozegrał 29 meczów nie będąc wypychanym i strzelił potężne 5 goli zaliczając niesamowitą liczbę 5 asyst.
Sytuacja finansowa a raczej to jakie kłody kładzie nam co roku Jebas nie pozwala nam na ryzyko wywalenia 60 milionów plus gigantyczny kontrakt na typa, który nigdy nie strzelił w lidze więcej niż 6 goli i ma środowisko, które manipuluje nim jakby miał 2 latka.
Anglik mógłby przyjść na wypożyczenie z opcją kupna. Jeśli Flick by go nie odbudował, to nie wiązałoby się to z wielkim ryzykiem, a zawsze jakieś liczby dowiezie.
Mamy braki na bokach obrony. Za rok pewnie ruszymy po ŚN a tam też trzeba będzie rozbić bank. Nie dajmy się zwariować. Osoby w zarządzie, które mają wątpliwości co do transferu Nico mają po prostu łeb na karku.
0
@Eto'o9 R10 świetna analiza, dzwonię do Laporty
1
@Eto'o9 R10 statystyki nie oddają realnego wpływu na grę
1
@barpol11 XDDDD No tak akurat nico nie ma wybitnego sezonu i mial wiele slabych meczy. Jest za slaby na barcelone takie fakty.
0
@Eto'o9 R10 Rashford nie jest taki przebojowy jak Nico i też aklimatyzacja odgrywa dużą rolę, kolejna kwestia to taka, ze Rashford wchodzil na 9 w kilku meczach