- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
15
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
2
Nie rozumiem dlaczego dalej są ludzie którzy mają żal do Laporty o Messiego - przecież jego... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
draxidox
26
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
0
Kto waszym zdaniem z UFC jest absolutnym GOATEM?
0
@lajcior
Niestety Khabib
2
@lajcior GSP, Khabib, Jon Jones
0
@lajcior Ciężko jednego wytypować. Jones, GSP, Khabib. Ten ostatni najlepszy parter ever.
0
@lajcior JJ, Demetrious Johnson, GSP, taki GOAT tier, pewnie niedługo Makhachev. Później Khabib, Anderson Silva i kilku innych.
0
@lajcior Khabin i Conor. Może Conor lekko na wyrost ale to on rozpowszechnił tak ten sport na przestrzeni kilku lat
0
@FCB24 Conor jest goatem pod względem ekonomicznym dla UFC i ich zawodników.
0
@taxky później khabib xddd
0
@taxky Khabiba i Andersona Silvę stawiasz na tej samej półce? XD Z czym do ludzi.
0
@Walpiano Khabib półka niżej, 3 obrony pasa vs 10 obron pasa. To że Khabib dominował to jedno, ale trzeba było walczyć dłużej.
0
@lajcior Jon Jones, Khabib ostro rekord wyśrubowany na ogórkach, dwie poważne walki w UFC z Porierem i Gaethje, Conor jak z nim walczył był już w cuku melanżu, nie pomniejszam mu 29:0, tylko mówię, że wiele walk było na podbicie rekordu, przed UFC dostawał zawodników z ujemnymi bilansami, najlepszy Jones, ulubiony Conor.
1
@Salchent o tym mówię, rekord nabity na bumach, walka o pas z Iaquintą, obrona z dziurawym Gejczim, mocnym Porierem i Conorem. Reszta wyczyściła swoje kategorie, JJ I GSP zdobywali pasy w wyższych kategoriach wagowych. Tak jak mówię - trzeba było walczyć dalej - narzędzia na GOATa miał na pewno.