La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

2

Alcaraz traci seta już w 1R, więc na pewno nie będzie wygranej Carlitosa bez utraty seta :) Tym bardziej docenia się sukcesy Rafy, czy Rogera, którzy bezwzględnie od 1R do F nie pozostawiali złudzeń

0

@barcelonaLM Czemu nie Novaka?

1

@barcelonaLM Rafa na mączce czy Fed na trawie to byl pure tennis

2

@FcPortoFan1999 Serb nigdy nie wygral takiego szlema

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 stracil seta z Dodigiem

0

@mekston Kurczę..to akurat dziwne że przy 24 szlemach zawsze coś musiał stracić.

0

@FcPortoFan1999 @barcelonaLM Alcaraz na razie to w swoich wygranych szlemach to zawsze gral min 1 mecz 5 setowy

Raz nawet trzy i to trzy pod rząd

0

@mekston Skoro Novak nigdy nie wygrał szlema bez straty seta to Garfield tym bardziej tego nie zrobi-pewne info.

0

@FcPortoFan1999 Garfield to nie wiadomo czy wygra szlema jak nie zagra 5 setowki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?