- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
4
Brzęczek na jakimś pole position na selekcjonera reprezentacji Polski..jak to się czyta to jest troszkę śmiech przez łzy.
0
@FcPortoFan1999 zaraz sie okaże faktyznie, że probierz wróci.
0
@gumaz Ale to jest powrót Probierza sprzed 4 lat.
0
@FcPortoFan1999 Brzęczek kiedyś gola na Wembley strzelił
Gdyby nie hat trick Scholesa to byśmy wygrali
0
@mekston Jak zwykle.Gdyby nie gole rywali to byśmy wygrali.
0
@FcPortoFan1999 @Lanosss bruk bet vs wisła towarzyski dziś według was loteria ale może na wisłe zagrać ?:D
0
@gumaz Stawiać mecz towarzyski?
0
@FcPortoFan1999 no a czemu nie, chłopaki z wisły chcą sie wykazac .
0
@gumaz odpusc, towarzyskie to tylko na bramki
0
@Lanosss a jakbyś miał info , że w tym meczu zagra oskar ?
0
@FcPortoFan1999 nie zawsze jednak, często byśmy tylko remisowali
A tutaj mogla byc wygrana na Wembley i JB bohaterem
0
@gumaz Oskar co do ekstraklasy to ma dobre predykcje często, ale towarzyskie to zawsze loteria jednak
0
@gumaz Bo tego kompletnie nie idzie przewidzieć. @mekston Zawsze! @Lanosss Mecze towarzyskie i to jeszcze polskich drużyn są nieprzewidywalne.
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, a towarzyskie mecze to tylko Barcy ogladam, szkoda tracic czasu
0
@Lanosss Przecież nawet sparing Legii z Wisłą Płock zniszczył kilka dobrych kuponów.
0
@FcPortoFan1999 nawet nie wiem, ze byl taki mecz
0
@Lanosss Ja wiem i Wisła go co ciekawe ugrała.Kibice obejrzeć nie mogli i dlatego były te dzieci pokazywane za płotem w koszulkach Legii.
0
@FcPortoFan1999 a no tak, filmiki z dziecmi za plotem widzialem
0
@Lanosss I to był właśnie ten sparing którego kibice nie mogli obejrzeć.