- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
0
Nie chcę Nico Williamsa.
Nic nie reprezentuje gość.
Pozatym będą się dublować z Yamalem i Raphinią.
Nam potrzeba środka pola zawodników a nie gwiazdeczek
14
@fc20barca
4
@fc20barca słaba próba trollingu z tym, że potrzeba nam zawodników do środka pola. Musisz jeszcze popracować nad prowokacjami.
0
@fc20barca myślę, że to przeważająca opinia, to na nią czekał zarząd Barcelony, transfer pogrzebany. Kto nowy będzie grał w tym środku?
0
@addept Każdy ma prawo do własnego zdania, ja tutaj nie widzę prowokacji. Być może w dłuższej perspektywie kolegi wypowiedź będzie bardziej racjonalna. A przyszłość to zweryfikuje.
0
@addept za dużo ofensywnych zawodników będzie.
Mamy : RL9, Raphinia, Yamal.
Jest Ferran Torres, Victor Pau na rezerwie
A to tylko atak, a gdzie pomoc gdzie obrona ?
Już bym wolał Paula Pogbe
Serio
0
@fc20barca Jak za dużo ofensywnych zawodników będzie? Ferran i Victor to napastnicy, kto ma iść na skrzydła na rotacje?
W pomocy jest przesyt graczy, bo jest Pedri, Frenkie, Fermin, Olmo, Casado, Bernal
W obronie Inigo, Cubarsi, Christensen, Araujo
0
@fc20barca Przekonałeś mnie. Ja bym jeszcze ściągnął kilku środkowych pomocników i co każde 15 minut meczu zmieniałbym ich. Mieliby grać przez te 15 minut na mega intensywności, bo potem zjazd na ławkę. Dzięki temu bylibyśmy niepokonani. To ma sens. Dzięki, że otworzyłeś mi oczy. 10 środkowych pomocników wystarczy? Jak myślisz?