- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
0
Wiem, że to miejsce jest miejscem najmądrzejszych tego świata, więc mam pytanie do ludzi, którzy trochę znają się na autach, bo ja ni chusty...
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4125697.html
Pomożecie? :D
0
@szymonekk Po odłączeniu akumulatora różne cuda się dzieją.
Pokazuje ci jakieś błędy?
Spróbuj kilka, kilkanaście razy przekręcić kluczyk by ty akumulator się załączył.
Być może jakieś czujniki muszą się "dostroić" i na nowo zebrać dane.
Np. Ostatnio brałem dziadkowi akumulator do ładowania bo padł i po podłączeniu auto nie chciało przekroczyć 2k obrotu po kilkunastu km wróciło do normy.
Najlepiej byłoby zmierzyć napięcie na aku przed przekręceniem kluczyka
0
@Roobo nic się nie dzieje. Jakby odpięło kompletnie zasilanie. Jakbym w ogóle wyjął akumulator i postawił obok. Zero zapłonu, żadne światła, awaryjne, nic nie działa.
Nie ma kluczyka, jest start/stop.
0
@szymonekk Spróbuj to:
Nacisnąć przycisk Start-Stop i przytrzymać go, aż rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk uruchamiania silnika i start/stop. Rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a kilka sekund później przycisk start/stop zaświeci się na zielono. System start/stop został tym samym skonfigurowany!
Jeśli nie zadziała to kup multimetr za 2 dychy w jakimś markecie budowlanym i zmierz napięcie na aku.
0
@Roobo a multimetr gdzieś mam, nie pomyślałem o tym.
Generalnie akumulator można powiedzieć nowy... półtorej roku temu był wymieniany.
Bosch s5 a80
0
@Roobo No i kaplica. 3.5V... ciekaw jestem, czy go jeszcze podniosę. Zastanawia mnie, czy takie rozładowanie mogło być spowodowane jakimś zwarciem...
0
@szymonekk Jak właśnie brałem dziadkowi aku do ładowania to miał 3.8v
Udało się naładować i śmiga już 2 tygodnie
Spróbuj naładować prostownikiem przez noc i powinno być git.
0
@Roobo Taki mam plan. :)
Tylko pytanie gdzie... w garażu podziemnym go nie zostawię, w mieszkaniu też wolałbym go nie ładować. Balkon? Boję się, że jest za wilgotno.
0
@szymonekk Ja ładowałem w mieszkaniu.
Jeśli się boisz a raczej ma nie padać to ładuj na balkonie.
Najwyżej przykryj go jakąś folią.