- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1138 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1138 Culés
0
O co kurczę z tym Musettim chodzi na Alcaraza? Dlaczego znów po dwóch setach został przebity jak balonik i znów zdrowie go zawiodło?
0
@FcPortoFan1999 bo ma taki organizm? On dosyć często ma dolegliwosci
0
@FcPortoFan1999 najlepiej jakby obaj Sinner i Serb odpadli i do finalu zostal promowany Tsitsipas
0
@UriBoyka Ale to znowu na Alcaraza się odbywa że pada fizycznie. @mekston Tak czy siak moja predykcja przedturniejowa się uda i Ty o tym wiesz.
0
@FcPortoFan1999 niestety akurat to final jest tym najtrudniejszym meczem
Właśnie Twoja predykcja to dramat, fatalna i znowu Carlitos może mu być to zabrane
Ten final to bedzie na żyletki
0
@mekston Nie będzie to finał na żyletki...niezależnie na kogo trafi to On będzie faworytem!
0
@FcPortoFan1999 będzie bardzo blisko, myślę, że to z gatunku pojedyncze piłki zdecydują
Ale najpierw poczekajmy na finał Pań - znasz tutaj zasadę
0
@mekston Na razie to nie wiem jaki będzie drugi finalista.Dla Alcaraza lepszy byłby Sinner niż Novak.
0
@FcPortoFan1999 najlepiej zeby chłopaki pograli długi 5 setowy najlepiej 7h mecz
Natomiast pamiętaj, że w niedziele bedzie chłodno to zły znak dla Carlitosa
0
@mekston Pogoda nie ma znaczenia.Jak chce to niech w kurtce gra jak mu zimno.
0
@FcPortoFan1999 pogoda ma znaczenie, on by wolał 25+ i słoneczko
A ma być mniej niż 20
I jeszcze jak dach zamkną to w ogóle mogą od razu przyznać tytuł
0
@mekston Chyba dla Ekstraklasowiczów ma znaczenie xd
0
@FcPortoFan1999 niektórzy w niedziele o 17 nie lubią grać
Natomiast oczywiscie ze to ma znaczenie w tenisie
Mocno pechowo Carlitos tutaj
0
@mekston Dla Garfielda znaczenia to nie ma bo i tak wygra!
0
@FcPortoFan1999 uspokój się
0
@mekston Jestem spokojny jak zawsze.