La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

0

Piątek w al duhail. Szkoda bo liczyłem, że może zagra w top5 jeszcze, albo jakimś zespole co gra w LM.

2

@Konradowskyy Pora na odcinanie kuponów co najwyżej.Może kiedyś wróci do Ekstraklasy w wieku np. 33 lat.

0

@FcPortoFan1999 to samo było z krychowiakiem jak grał w lomomotivie, też miałem nadzieję, że zagra w jakimś solidnym zespole. W ogóle straszna lipa w kadrze z tymi napastnikami jest, oprócz Lewego to tam nie ma nikogo

1

@Konradowskyy Jego kariera była przez jakiś czas zwyczajnie na stabilnym przeciętnym poziomie aż nagle wystrzeliła zdecydowanie ponad stan.Głowa po prostu nie nadążyła za formą w Genoi.On takich wystrzałów nie miał w Zagłębiu czy Cracovii.

0

@FcPortoFan1999 no to racja, ale co powalczył o króla strzelców serie a to jego. Ja to pamiętam jak ludzie pisali że lepszy od Lewego może być xd

0

@Konradowskyy Jan Tomaszewski Grzmi miał przez chwilkę takie podejście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?