La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

0

Może jestem dziwny, ale kiedyś naprawdę lubiłem bardzo te przerwy reprezentacyjne i oglądanie naszych. Za nawałki, za wuja, za sousy i za michniewicza. Ale po tym meczu z Mołdawią to coś we mnie pękło i tego meczu ich nie oglądam.

Zresztą mam wrażenie, że ta kadra wszystkich meczy już. Kiedyś grali w niej taki Błaszczykowski, Piszczek, glik, gdzie zawsze całe serducho zostawiali na boisku i im zawsze zależało. Teraz wychodzi Bednarek i mówi, że oni po 45 minutach to myślami na wakacjach byli, kpina jakaś. Wszystko wokół tej kadry się zepsuło. Kibice-piknikowcy na PZPN, Kulesza i jego koledzy, piłkarze, którzy na widok silnej kadry mają kisiel w gaciach. Od 9 lat budujemy tę kadrę i progresu w ogóle nie widać, nawet bym powiedział, że jest systematyczny regres.

0

@Konradowskyy Oskar @FcPortoFan1999 też bardzo lubi

Będzie mu brakowac pewnych graczy na zgrupowaniu ale docenia Probierzówkę

0

@mekston Lubię bo to wytchnienie od coraz bardziej nudnych klubów.

0

@FcPortoFan1999 teraz caly swiat czeka na final CCC

0

@mekston W nagrodę są te buty z CCC?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?